E&E Psikolojik Danışmanlık

Hakkımızda

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde deneyimli, donanımlı, psikolojik danışmanlık becerilerini etik kurallar çerçevesinde uygulayan, alanıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, kendi alanlarında kişisel ve mesleki gelişimlerine önem veren, farkındalık düzeyleri yüksek, disiplinler arası çalışmaya özen gösteren bireyleriz. Merkezimizin fiziksel ortamında da hem mesleğe bakış açımızı hem de yaşam biçimimizi yansıtmaktayız. Aileler merkezimize başvurduğu andan itibaren her türlü kolaylık kendilerine sağlanmaktadır. Tüm aile bireyleri düşünülerek dekore ettiğimiz, ailelerin her yaş grubu çocuklarıyla gelip danışmanlık alabileceği, danışanların kendilerini evlerindeymiş gibi hissedebileceği sıcacık bir merkeze sahibiz.

Herkesin bireysel, sosyal ve ailevi konularda objektif bir bakış açısına, dinlenilmeye ve farklı yollar bulmaya ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir. Bu dönemlerinizde tüm birikimimizle yanınızda olmak amacıyla E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezini kurduk. Emekçisi olmadığın işin ustası olunamayacağını ilke edinmiş bir merkez olarak sizi anlamak, çözümü kolaylaştırmak ve gelecek yaşantılarınızda da ihtiyacınız olacak duygusal ve davranışsal birikimi size kazandırmak temel hedefimizdir.

Daha mutlu sizi birlikte keşfedelim…

Çünkü siz değerli ve biriciksiniz.

Hizmetlerimiz

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz anne baba tutumlarımız sorunları çözmekte yetersiz kalmakta, bu durum biz ebeveynleri kaygı ve endişeye sürükleyebilmektedir.

Görüntüle

Bireysel Psikolojik Danışmanlık

Yaşamın gereği olarak sürekli değişen ve gelişen roller üstleniriz ve bazen üstlendiğimiz roller, çevresel koşullar, içsel çatışmalar bizleri bunaltmakta, çaresiz hissettirmektedir.

Görüntüle

Aile Rehberliği

Aileyi oluşturan bireylerin bir araya gelmesi ve paylaştıkları sorunları birlikte çözmeye çalışmaları üzerine gerçekleştirilen psikolojik danışmanlık hizmetine denir.

Görüntüle

Cinsel Sağlık Danışmanlığı

Cinsel Terapi: Cinsel sorunlar konusunda eğitim almış deneyimli psikiyatrist ve psikologlar tarafından cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan bir tür kognitif davranış tedavisidir.

Görüntüle

Merkezimizden Görüntüler

İletişim

Adres: Cinnah Cd. Şöhret Apt. No:51/8 Çankaya Ankara

Tel: 0312 440 70 73

GSM: 0532 597 70 70

Email: ee@ee.gen.tr

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Ekibimiz;
uzman psikolog, sosyolog, uzman aile danışmanlarından oluşmaktadır.

Bizi Takip Edin