E&E Psikolojik Danışmanlık

Hakkımızda

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde deneyimli ve donanımlı psikologlar olarak psikolojik danışmanlık becerilerini etik kurallar çerçevesinde uygulamaya, alanla ilgili bilimsel gelişmeleri takip ederek var olan bilgi ve uygulamalarımızı güncel tutmaya, disiplinlerarası çalışmaya, kişisel ve mesleki gelişimlerimize önem veririz.

Merkezimizin fiziksel ortamı, tüm danışanlarımızın rahat hissetmesi ve ailelerin her yaş grubundan çocukları ile gelerek danışmanlık alabileceği bir şekilde hazırlanmıştır. Merkezimize başvuruda bulunan danışanların kendilerini evlerindeymiş gibi hissedebilmeleri için psikolojik danışmanlık merkezi olarak amacımız, süreçlerinin kolaylaşmasının sağlanmasıdır.

Her insanın yaşamında bireysel, sosyal ve ailevi konularda objektif bir bakış açısına, dinlenilmeye ve farklı yollar bulmaya ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir. Bu dönemlerinizde tüm birikim ve uzmanlığımız ile yanınızda olmak amacıyla E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezini kurduk. Emekçisi olmadığın işin ustası olunamayacağını ilke edinmiş bir merkez olarak sizleri anlamak, çözümü kolaylaştırmak ve gelecek yaşantılarınızda da ihtiyacınız olacak duygusal ve davranışsal birikimi sizlere kazandırmak temel hedefimizdir.

Daha mutlu sizi birlikte keşfedelim…

Çünkü siz değerli ve biriciksiniz.

Hizmetlerimiz

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz anne baba tutumlarımız sorunları çözmekte yetersiz kalmakta, bu durum biz ebeveynleri kaygı ve endişeye sürükleyebilmektedir.

Görüntüle

Bireysel Psikolojik Danışmanlık

Yaşamın gereği olarak sürekli değişen ve gelişen roller üstleniriz ve bazen üstlendiğimiz roller, çevresel koşullar, içsel çatışmalar bizleri bunaltmakta, çaresiz hissettirmektedir.

Görüntüle

Aile Rehberliği

Aileyi oluşturan bireylerin bir araya gelmesi ve paylaştıkları sorunları birlikte çözmeye çalışmaları üzerine gerçekleştirilen psikolojik danışmanlık hizmetine denir.

Görüntüle

Cinsel Sağlık Danışmanlığı

Cinsel Terapi: Cinsel sorunlar konusunda eğitim almış deneyimli psikiyatrist ve psikologlar tarafından cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan bir tür kognitif davranış tedavisidir.

Görüntüle

Merkezimizden Görüntüler

İletişim

Adres: Cinnah Cd. Şöhret Apt. No:51/8 Çankaya Ankara

Tel: 0312 440 70 73

GSM: 0532 597 70 70

Email: [email protected]

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Ekibimiz;
uzman psikolog, sosyolog, uzman aile danışmanlarından oluşmaktadır.